HERKES Mİ ALDATIR?

“Kim daha dürüst, kim daha ahlaklı…Kadın mı, erkek mi”

Metin Zakoğlu’ndan aldatma ve aldatılma üzerine çarpıcı bir hikaye…Yüzümüze tokat gibi çarpacak gerçek bir öykü… Kim daha dürüst, kim daha ahlaklı?Kadın mı, erkek mi?

Bir yanda eşini aldatan bir adam, bir yanda eşi tarafından aldatılan bir kadının intikam alma duyguları bu iki yabancı insanı bir yerde buluşturur. Aşkın insanı nerede ve ne zaman bulacağını bilemeden yola çıkan kadınımız bir otel odasında henüz ismini bile bilmediği bir erkekle yaptığı bu kaçamağın onu nerelere sürükleyeceğinin hesabını yapmamıştır tabii ki.
Çoğumuzun hayatına dair küçük küçük dokunuşlarla yazılmış olan bu metni ve oynayan bu oyuncuları siz de çok sevecek ve kendinizle ya da yakınlarınızdakilerle bu oyun sayesinde yüzleşebileceksiniz. Ve belki oyun bitiminde bize hak vereceksiniz, kim bilir? Bizden uyarması, bu gösteriden sonra artık hayatınızdaki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Herkes mi Aldatır? adlı Metin Zakoğlu oyunu 2010 senesinde sinemaya uyarlanmış ve başrollerini Metin Zakoğlu ile Mine Tugay oynamıştır. Film yeşilçam ödüllerinde en iyi film ve en iyi senaryo dalına aday gösterilmiş Metin Zakoğlu en iyi erkek oyuncu adayı yapılmıştır.

Yazan-Yöneten ; Metin Zakoğlu
Oyuncular ;Metin Zakoğlu-Cemre Pamucak

Işık-Müzik; İrem Özer

Tarih

Ağu 30 2023
Expired!

Zaman

21:00

Yer

Cafe Theatre İstMarina
Kordonboyu Mah, Ankara Cad, İstMarina AVM, NO:147/6/155 Kasaba Alanı
Kategori

Bir yanıt yazın