Metin Zakaoğlu Evde Tiyatro

Evin Salonunda tiyatro! 1 Ev 1 Komedyen 20 İzleyici…

Haftanın her günü birbirinden ilginç şovlar-stand-up gösteriler-tiyatro oyunları ve kabare geceleri ile Metin Zakoğlu sizi gerçekten kendi evinde misafirliğe davet ediyor.Bir komşu evi gezmesi hiç bu kadar komik olmamıştı diyeceksiniz.

Evde Tiyatro, Suadiye’de sahil yoluna sıfır bir yol yalısının bahçe katı dairesinde, kendi evinizin rahatlığında, gerçek bir ev oturması düzeninde sadece 20 kişi ile gerçekleştirilen alternatif bir mekan deneyidir. Metin Zakoğlu ile kahkahaya doyacak, bir eve misafirliğe gelmiş gibi karşılanıp, tiyatronun büyülü dünyasına ortak olacaksınız. Tiyatronun her yerde her ortamda yapılabileceğinin kanıtı olan bu mekanı çok sevecek ve birlikte gülmekten ikinci espriyi kaçıracaksınız.

Kendisini sofra komiği olarak da niteleyen Zakoğlu, ev sohbeti tadında sizinle interaktif ilişki kurarken, kimi zaman sizi de gösterinin bir parçası yapıyor.

Evde Tiyatro fikri 2007 ve 2010 senelerinde Tiyatro özel ödüllerinin sahibi olmuş, 2016’da Zakoğlu Kapadokya Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tarasından “ mesleğini  en iyi yapan STANDUPÇI  ödülünün sahibi olmuş yine 2017 yılında TİYATRO EMEK ÖDÜLÜNÜ almıştır.

Tarih

Nis 28 2022
Expired!

Zaman

20:00 - 22:45

Yer

Evde Tiyatro İstanbul
Suadiye Mah. Su Yanı Sok. Menekşe Apt. 12/1 Suadiye/Kadıköy İstanbul
Kategori

Yorumlar kapatılmış.